Historia polskiej marki EMOI

W 1991 roku, w Ciechanowie, powstała z pasji do mody i chęci tworzenia ładnych produktów - firma odzieżowa Karen. Założona przez małżeństwo Teresę i Andrzeja Suwińskich. Kilka lat później przy siedzibie firmy powstał pierwszy salon stacjonarny. W 2008 roku do firmy dołączyła Ewa Suwińska, córka, projektantka mody i architekt wnętrz. Owocem współpracy Mamy i Córki stał się brand EMOI, natomiast Karen pozostał wyłącznym zakładem produkcyjnym. Marka współpracuje z blisko 100 butikami w Polsce, sieć salonów firmowych powiększyła się o punkty w Grudziądzu i Radomiu, w 2017 roku otworzono sklep internetowy www.emoi.pl.

Właścicielki marki tak opowiadają:

„Od początku istnienia EMOI chcieliśmy tworzyć produkty nowoczesne, oryginalne i przemyślane. Obserwujemy rynek i potrzeby klientek, staramy się dostarczyć różnorodne modele o nowoczesnym wzornictwie i bogatej gamie kolorystycznej.”

EMOI to firma, która w 100% tworzy polską jakość. Ubrania projektowane są w kreatywnym zespole i odszywane w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym w Ciechanowie. Większość pracowników jest w firmie od jej początku. „Cenimy sobie ich zaangażowanie i rodzinną atmosferę w pracy” - mówi Teresa Suwińska.Od maja 2017 roku kolekcje EMOI dostępne są także w sklepie internetowym. Marka prowadzi interdyscyplinarną stronę www.emoi.pl, na której oprócz zakupów można zobaczyć zdjęcia z najnowszych sesji, zainspirować się stylizacjami, jak również przeczytać bloga, prowadzonego przez stylistkę EMOI.

Marka skierowana jest do aktywnych kobiet – Córek, Mam i stylowych Babć – ceniących rodzinę, wartości, celebrujących rodzinne spotkania, święta i ważne uroczystości. Klientki EMOI są aktywne zawodowo, lubią dobrze wyglądać w pracy, w domu i na spotkaniu z przyjaciółmi. Poszukują ubrań dobrze skrojonych, modnych i komfortowych. W czasach fast fashion i popularności sieciówek, kobiety potrzebują niebanalnych projektów i ciekawego, wyróżniającego się designu. Marka EMOI projektując swoje kolekcje w sposób kapsułowy ułatwia komponowanie zestawów dopasowanych do osobowości czy trybu życia klientki.

W ofercie marki są ubrania do pracy, na spotkania biznesowe, szczególne wyjścia, ale także modele mniej formalne, w których stawia się przede wszystkim na wygodę.

W każdym sezonie, EMOI oferuje duży wybór sukienek, spódnic, spodni, płaszczy i kompletów w rozmiarach 36-52. Ubrania szyte są w krótkich seriach, z dbałością o najmniejsze detale. Kolekcje marki poruszają świat kobiecych emocji, przyświecają nam takie wartości, jak wielopokoleniowość, kobieca przyjaźń czy miłość.

Mama i Córka to dwa różne pokolenia, ale i niesamowita więź zakorzeniona w genach. Ta relacja to przyjaźń i porozumienie. Mama inspiruje Córkę swoją dojrzałością i uczy kobiecości. Córka emanuje energią, odwagą i wprowadza nowoczesny styl. Obie piękne, silne i świadome siebie. Są uosobieniem piękna, piękna, które nie ma wieku!

Kobiety rozumieją się, jak nikt inny, lubią razem spędzać czas, chodzą na zakupy, umawiają się w kawiarniach, śmieją się, rozmawiając o kobiecych tematach. Zdradzają swoje tajemnice i wypłakują się w sekrecie. Doradzają sobie i akceptują swoje wady.

Miłość to najpiękniejsze, co może nas w życiu spotkać. Mężczyzna to ważny wątek w życiu każdej kobiety. Chcemy być kochane i doceniane, przy nim czujemy się bezpieczne. Przeglądamy się w jego oczach i czujemy się piękne. Na każdym spotkaniu chcemy lśnić i staramy się dobrze wyglądać.

Ubrania EMOI to produkty ponadczasowe, eleganckie i stylowe – odwołują się do klasyki i szanują tradycję. EMOI to wzruszenie, kobiecość, miękkość, zmysłowość – to Twój #momentzEMOI.

Poznaj bliżej założycielki marki –

przeczytaj wywiad z Teresą i Ewą – inspirującymi kobietami.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN